OKEY OYNA GüNLüKLER

okey oyna Günlükler

okey oyna Günlükler

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına sadece dahil olabilirsiniz.

Canip taraftan gelecek taşları da kârinize yaraması halinde alarak, elinizdeki sorune yaramayan taşları yan oyuncuya atmanız gerekmektedir. Vesair kullanıcıların attığı taşlara için, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca dostça eylemek istediğinizde veya tanılamamadığınız insanların oyunu buzakıp gitmesinden keyifsiz oluyorsanız iki isim ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size nazaran.

Eşiniz ile yan yana masanın karşılıklı taraflarına oturarak dü adet bot ile temsil oynayabileceğiniz eşli oyunu en keyifli piyes tarafından biridir.

Olta içinde çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız olası olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz çalgılı çağanaklı vakitleri başka kullanıcılarla paylaşmanızı esenlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Lazım bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın uygulama marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Klasik okey farklı olarak şayet eş yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öbür bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda sözır.

Sert çok dubara sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değişmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

- Tahtanızda işinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yakaındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında sorunine yaramayan taşını sağ kendi sağ cihetındaki alana bırakıyor.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın hepsinı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden doğacak olan taşları izleme etmelisiniz.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da ihvanınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek dâhilin dubara sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu piyes tam size bakılırsa; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de parasız (ücretsiz) okey oynamak derunin elden mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik keşfet beyinınıza indirip yükleyin.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birgani benzerliği paylaşıyor.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor evet ona edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

okey net

Report this page